Občerstvení v letadle

Aktuality
Občerstvení na palubách letů Travel Service

Občerstvení na palubách letů Travel Service

23.7.2015

 

Občerstvení na palubách letů Travel Service/SmartWings na letošní letní sezónu:

Rozsah občerstvení na palubách letadel je plně v kompetenci letecké společnosti, nikoliv cestovní kanceláře.


SNACK
S leteckou společností Travel Service/SmartWings je od 1.6. zajištěno občerstvení v podobě lehké bagety a nealko nápoje. Další občerstvení si budou moci klienti na palubě zakoupit.
Snack = (bageta + 1 nealko nápoj) se týká letů: Korfu, Kos, Heraklion, Chania, Rhodos, Santorini, Kalamata, Karpathos, Lefkada, Soluň (Chalkidiki), Zakynthos, Kefalonia, Chios, Thassos, Lesvos, Samos, Ibiza, Turecko (AYT, BJV, DLM), Tirana, Gerona, Menorca, Bulharsko, Moskva, Tunisko, Djerba.


BUY ON BOARD
Na vybraných letech Travel Service/SmartWings je poskytován pouze servis Buy on Board, tzn. občerstvení na palubě je za příplatek a klienti si mohou vybrat dle aktuální nabídky uvedené v palubním magazínu, který je na palubách letadel k dispozici.
Buy on Board se týká těchto letů: Paříž, Řím, Barcelona, Catania, Olbia, Malta, Split, Valencie, Neapol, Cagliari.


MEAL
Na vybraných letech Travel Service/SmartWings je od 1.6. zajištěno občerstvení v podobě jednoho teplého jídla a nealko nápoje. Další občerstvení si budou moci klienti na palubě zakoupit.
Meal (teplé jídlo + 1 nealko nápoj) se týká těchto letů: Malaga, Almería, Faro, Mallorca, Larnaca, Madeira, Dubai, Kanárské ostrovy, Egypt (HRG, SSH, RMF), Kapverdy.


Ceník občerstvení, které lze na palubách zakoupit (může být aktualizován):