Dovolená v : Zambie, Cesta kolem Afriky privátním letadlem

Cesta kolem Afriky privátním letadlem, Zambie, 27.12.2018, Snídaně

Cesta kolem Afriky privátním letadlem

Cesta kolem Afriky privátním letadlem
Termín:
27.12. – 12.1.2019
Změnit termín
Délka:17 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:127705050
519 129 Kč (-13 %)
Vydejte se s námi napříč 8 různorodými zeměmi střední a jižní části afrického kontinentu. Tato 17-denní cesta s jedinečným programem nabízí nezapomenutelná dobrodružství v nejvyšší kvalitě. Navštívíme souostroví Svatý Tomáš a Princův ostrov, monumentální Viktoriiny vodopády, světové safari v tanzanském kráteru Ngorongoro a na řece Chobe v Botswaně, exotické pláže Mosambiku, roztomilé lemury na Madagaskaru, či vulkány a pláže ostrova Réunion. Pro milovníky černého kontinentu jsme namixovali unikátní cestovatelský koktejl plný intenzivních zážitků. Vydejte se s námi na cestu plnou poznávání přírodních a historických skvostů Afriky v kombinaci s příjemným odpočinkem na pláži. Vše privátním letadlem!
Program
 • 1.den - Krásné Vánoce máme za sebou, a ještě hezčí Cestu kolem Afriky před sebou! Dnes krátce po půlnoci odlétáme na 17 dní poznávat tajemný a zároveň kouzelný černý kontinent. Jelikož náš první let směřuje přímo na jih, nečekají nás žádné velké časové posuny. Dokonce na souostroví Svatý Tomáš a Princův ostrov, které jsou naší první zastávkou, je jen o hodinu méně než u nás! Na palubě "afrického speciálu" nás vítá zkušená slovensko-česká posádka, drink na šťastnou cestu uvolní naše cestovatelské napětí a nedočkavost za novým poznáním. Krátce po startu vylosujeme pět šťastlivců (z těch cestujících, kteří si objednali Cestu kolem Afriky do 31.12.2017) a věnujeme jim moderní smarthodinky TAG HEUER CONNECTED MODULAR 45. Takto budou mít dostatek času se s nimi seznámit a využít je již při toulkách po Africe. Moderní Boeing po osm a půl hodinovém letu přistává v dopoledních hodinách pouze pár kilometrů severně od rovníku (jeho přelet si necháme na později), v Guinejském zálivu na západě Afriky. Po bohaté evropské snídani na palubě letadla zvědavě vystupujeme na tomto exotickém místě, o kterém jsme dosud jen něco málo četli, nebo ani to ne. DELUXE skupina přestupuje do malého letadla a za půl hodinky je na menším z ostrovů souostroví - Princův ostrov, kde stráví první tři africké dny ve zbrusu novém plážovém boutique resortu. PREMIUM skupina se krátkou pozemní cestou přesune z letiště Sao Tome do dvou pěkných a nevelkých resortů na hlavním ostrově, které budou prvním domovem během právě začínajícího afrického dobrodružství. Hned po ubytování nás čeká oběd a pak příjemný odpočinek a aklimatizace na rovníkové podnebí, abychom byli večer připraveni na uvítací barbeque večeři v tropické hotelové zahradě (ochutnáme místní pivo nebo si dáme par skleniček dobrého jihoafrického vína?). Vítejte v Africe!
 • 2.den - Se vstáváním nejsou žádné problémy, protože naše biologické hodiny nejsou zatíženy časovým posunem. První africká snídaně a pak už jen dva dny exotického plážového relaxu s plnou penzí (vzduch má kolem 30 °, moře skoro stejně!). Ti, co nechtějí jen polehávat u bazénu a moře, se mohou vydat na poznávání přírodních a historických zajímavostí obou ostrovů (individuálně s pronajatým autem nebo s našimi průvodci), či absolvovat potápěčský výlet.
 • 4.den - Po třech dnech příjemné aklimatizace na africké klima se dnes přesouváme východním směrem do srdce kontinentu. V dopoledních hodinách nabírá naše letadlo kurz Tanzanie. Chutný oběd a pár drinků na palubě a let přes rovník přímo pod nejvyšší horu Afriky - Kilimanjaro uběhne jako voda. Po pasových a vízových formalitách nasedáme do přistavených džípů a naše tanzanské safari začíná čtyřhodinovým transferem do lokality Ngorongoro. Ve večerních hodinách se ubytujeme v suitech luxusních safari lodge a za zvuku okolní přírody absolvujeme výbornou večeři. Tady nejsme v žádné ZOO, ale ve skutečné africké divočině! Ti bojácnější si musí dát pro jistotu o pivo, či sklenku více, aby usnuli. Dnes velmi neponocujeme, máme za sebou dlouhý den a zítra nás čeká "dlouhá noc".
 • 5.den - Dnes je Silvestr! Nemusíme však nic připravovat ani organizovat. Celý den strávíme v kráteru Ngorongoro na safari. Profesionální rangeři a naši průvodci nás seznamují s místní florou a hlavně faunou. Stylový oběd v africké buši přijde vhod. Jelikož jsme rozděleni do několika džípů a naše cesty se během dne různí, večer si povyprávíme zážitky a pochlubíme se svými fotografickými úlovky. Milá lví rodinka, stádo slonů, leopard na stromě nebo vyhraje něco úplně jiného? Silvestrovská gala večeře pod širým africkým nebem s Jižním křížem a se zvuky divočiny je jedním z NEJ zážitků Cesty kolem Afriky. Půlnoční přípitek a zase jsme už o rok starší. Ale spokojeni a vysmátí.
 • 6.den - Novoroční odjezd na dnešní safari není úplně dochvilný (jak pro koho), ale další celodenní dobrodružství ve světově proslulé lokalitě si nemůžeme nechat ujít. Zastavíme se i v masajské vesnici na úbočí kráteru a zeptáme se místních, jak oni oslavili Nový rok. Při večeři se opět z každého valí proud safari zážitků.
 • 7.den - Po snídani nás čeká zpáteční transfer na letiště pod Kilimanjarem. Pokud jsme neviděli tuto stále zasněženou africkou horu při příletu, tak dnes máme šanci na reparát. Po nástupu do letadla nás už čeká oběd a ani ne za tři hodiny přistáváme u dalšího přírodního skvostu černého kontinentu - Viktoriiných vodopádů v Zimbabwe. Krátký transfer z letiště do luxusního historického hotelu. V pozdních odpoledních hodinách se nedočkavě vydáváme přímo k vodopádům a západ slunce nad nimi pozorujeme z paluby lodě plující po řece Zambezi. Výborná večeře v hotelu dává krásnou tečku za prvním africkým týdnem na naší cestě.
 • 8.den - Dnes máme na výběr několik možností. Jen tak relaxovat v pěkné hotelové zahradě s bazénem a panoramatickým výhledem na řeku Zambezi, vodní tříšť vodopádů a slavný most spojující Zimbabwe a Zambii nebo absolvovat jeden či dva z nabízených fakultativních výletů: • 12-minutový panoramatický let helikoptérou nad Viktoriinými vodopády (Pohled z ptačí perspektivy na toto úžasné přírodní divadlo nemá chybu!) • 3-hodinová procházka se lvy s profesionálním rangerem (životní zážitek, žádné pozorování krále zvířat v kleci, ale přímá interakce!) • půldenní safari na slonech (sloni patří neodmyslitelně k Africe a hlavně u řeky Zambezi jich jsou tisíce. Co tak se podívat na místní přírodu z jejich zad a něco se o nich i naučit?) • půldenní výlet do městečka Livingstone v sousední Zambii (abychom viděli vodopády i z druhé strany a během cesty měli navštívených až 8 afrických krajin!)
 • 9.den - Snídaně nad vodopády a už se pomalu přesouváme do sousední Botswany. Tentokrát ne letecky, ale pozemní dopravou, která netrvá ani dvě hodiny (pokud náhodou na hranicích nebudou mít úředníci "svůj" den). Kolem poledne se ubytujeme ve dvou pěkných safari lodge ve známém národním parku Chobe, kde se přes stejnojmennou řeku díváme přímo do Namibie. Pobyt v Botswaně začínáme obědem a odpoledním safari, dnes však i na lodi na řece Chobe. Takto budeme moci pozorovat zvířata z jiného úhlu a dívat se jim rovnou do tváře, když budou pít vodu z řeky. Při večeři odměníme nejlepší momentku "tlamy" zvířete.
 • 10.den - Během dnešního Botswanského celodenního safari s plnou penzí vedeme vášnivé debaty o tom, zda bylo lepší safari v Ngorongoro nebo zde v Chobe. Každé je určitě jiné, a závisí i od štěstí, kolik zvířat a z jaké vzdálenosti / blízkosti jsme kde viděli.
 • 11.den - Snídaně s výhledem na řeku Chobe, krátký transfer na letiště Kasane (letadlo nám sem přistavěli během 4-denní dvojzastávky Zimbabwe - Botswana) a nabíráme směr k východnímu pobřeží Afriky, do Mosambiku. Po dobrém obědě na palubě našeho speciálu vystupujeme ve městě Nacala u Indického oceánu. Zde se naše skupina rozdělí do více menších resortů a hotelů po divokém severomozambickém pobřeží. Jeden z nich (Feitoria Boutique hotel) je dokonce situován přímo na malém ostrově Ilha de Mosambique s bohatou historií z dob portugalské kolonizace východní Afriky. Hosté z ostatních hotelů se sem během pobytu vydají na výlet.
 • 12.den - Po týdnu plném safari aktivit přijde dvoudenní relax s plnou penzí určitě vhod. Kombinace pasivního relaxu u bazénu, či moři, plážové a vodní sporty, poznávání blízkého okolí i koloniální historie exotické země je velmi příjemná.
 • 14.den - Dnešní den si zapíšeme do našich cestovatelských deníků s velkým "D". Za jeden jediný den doslova ochutnáme tři země (časná snídani v Mosambiku, lehký oběd na Madagaskaru, francouzsko-kreolská večeře na Réunionu) a ještě k tomu si trochu polétáme a také poznáme. Ale pěkně po pořádku. Po časné snídani a přesunu na letiště přelétáme přes 400 km široký Mosambický průliv na čtvrtý největší ostrov světa, na Madagaskar (pouze 1,5 hodinový let). Zde si uděláme půldenní zastávku. Z našeho letadla vystoupíme bez zavazadel, pouze s pasem, osobními věcmi a fotoaparátem a po formalitách na letišti si uděláme orientační okruh hlavním městem Antananarivo a navštívíme nedaleký Lemur Park s devíti druhy lemurů (tato roztomilá zvířátka patří k symbolům ostrova), ale i chameleony a želvami. Po tomto krátkém, ale zajímavém dotyku Madagaskaru se posouváme dále na východ a za necelou hodinu a půl (v letadle stíháme jen malý snack a kávu) přistáváme ve francouzském zámořském departementu, na ostrově Réunion (jelikož je součástí EU, na vstup nám oficiálně stačí jen občanský průkaz, vyzkoušíme!). Večer se ubytujeme v nejlepším plážovém resortu (západní pobřeží, oblast St. Gilles les Bains) a vychutnáváme si místní francouzsko-kreolskou gastronomii.
 • 15.den - Před námi jsou dva dny tropického oddechu s polopenzí (vzduch má okolo 28 °, oceán jen o něco méně). Ti, co nechtějí jen relaxovat u bazénu a na písečné pláži Indického oceánu s pohárkem výborného místního rumu, se mohou vydat na objevování mnoha přírodních a etnicko-kulturních zajímavostí Réunionu (dobrodružně a adrenalinově, helikoptérou, ale i pěšky na trek, individuálně nebo s našimi průvodci). Sopečný ostrov nabízí mnoho možností na poznávání, je jen na nás, jak a pro co se rozhodneme. Poslední večer na unikátní Cestě kolem Afriky je nutné náležitě oslavit. Rozlučková gala večeře s místními delikatesami, dobrým vínem, hudbou až do půlnoci a ohňostrojem na závěr. Au revoir Réunion, na shledanou Afriko! Celodenní fakultativní výlet začíná již brzy ráno, abychom stihli absolvovat časově náročnou exkurzi na východ a do vnitrozemí Réunionu. Dnes na nás čeká kombinace toho nej, co ostrov nabízí. Ještě stále činná sopka Piton de la Fournaise (jaký to barevný kontrast skoro měsíční krajiny oproti bujnému tropickému pralesu a modrému oceánu), kostel Notre Dame des Laves v St. Rose na východním pobřeží (po erupci sopky v roce 1977 tekla horká láva přes celou obec směrem ke kostelu, no jako by zázrakem se rozdělila těsně před kostelem na dva proudy a dále za ním se znovu spojila. Kostelu se zázrakem nic nestalo). Odtud pokračujeme cestou plnou zatáček směrem do oblasti Cirque de Salazie. Během cesty nám příroda a okolní krajina poskytuje úžasné pohledy na hluboká údolí táhnoucí se až do délky několika kilometrů, s vodopády i kouzelným městečkem Hell-Bourg na úpatí hory Piton des Neiges. Návrat na hotel ve večerních hodinách.
 • 17.den - Je to neuvěřitelné, ale 17 krásných dní v Africe uběhlo jako nic. Takže nastal čas se sbalit a vydat se na cestu domů (plavky odložíme, vytáhneme dlouhé rukávy a kalhoty, vždyť u nás je zima!). Z Réunionu odlétáme do Evropy hned po snídani, abychom byli v Praze ve večerních hodinách. Ještě rozloučení s milou posádkou, kapitánem, průvodci a doktory, výměna kontaktů s novými známými z Afriky, poslední selfie na palubě našeho speciálu a africké pohádky je konec!!!
 • .den - V každé destinaci/zastávce na trase Cesty kolem Afriky jsme pečlivě vybrali nadstandardní ubytování a doplňkové služby. Pro DELUXE skupinu (max. 18 osob) nejlepší vhodný 5 luxusní hotel/lodge v destinacích, pro PREMIUM kvalitní 4 – 5 hotel/lodge. Námi vybrané ubytování není jen o hotelových službách, ale i výborné poloze hotelu a jeho unikátnosti, které jsou sami o sobě neopakovatelným zážitkem. Protože v některých lokalitách, kde je cestovní ruch pouze v začátcích (Sv. Tomáš a Princův ostrov, Mosambik), existují jen menší ubytovací zařízení anebo safari lodge mají menší kapacity (Tanzanie, Botswana), jsme pro Premium třídu museli rezervovat i víc hotelů stejné kategorie v jedné destinaci.
 • .den - DELUXE TŘÍDA: Svatý Tomáš a Princův ostrov: 5 Sundy Principe Island (villa)Tanzanie: 5 and Beyond Ngorongoro Crater Lodge (suite)Zimbabwe: 5 The Victoria Falls Hotel (Stables Signature Wing pokoj)Botswana: 5 Chobe Game Lodge (standard river pokoj)Mosambik: 5 Coral Lodge (luxury villa)Réunion: 5 hotel LUX Saint Gilles (junior suite) PREMIUM TŘÍDA: Svatý Tomáš a Princův ostrov: 4 Omali Lodge (classic pokoj) a 4 Club Santana Beach Resort (standard bungalow)Tanzanie: 5 Neptune Ngorongoro Luxury Lodge (suite) a 5 Ngorongoro Oldeani Mountain Lodge (suite)Zimbabwe: 5 The Victoria Falls Hotel (Central Deluxe pokoj)Botswana: 4 Cresta Mowana Safari Resort (luxury pokoj)Mosambik: 4 Ossimba Beach Lodge (beachfront villa), 4 Nuarro Lodge (beachfront chalet) a 4 Feitoria Boutique hotel (pokoj)Réunion: 5 hotel LUX Saint Gilles (superior pokoj) (změna hotelu je možná)
 • .den - Leteckou dopravu Cesty kolem Afriky s odletem z Prahy a následně z Bratislavy zabezpečí letecká společnost Travel Service. Moderní letadlo Boeing 737-800 NG bude pro tento atypický zájezd upravené z klasické 189-místní verze na speciální 64-místní sezení v komfort/business class – komfortní a pohodlné kožené dvousedačky, které se dají sklopit do 120° a vzdálenost mezi dvěma řadami je nadstandardní. O pohodlí a bezpečnost letu a komfort na palubě se postarají 3 zkušení piloti a 4 slovenské a české stewardky. Po dobu celého zájezdu není potřeba nikdy a nikde přestupovat. Průměrná délka přímého letu z jedné africké destinace do druhé bude jen 2,5 hodiny. Odlety jsou naplánované na ráno, aby přílet do následující zastávky byl po poledni místního času (s chutným občerstvením a pár drinky na palubě letadla). Na palubě bude servírované občerstvení/catering v kvalitě, různorodosti a množství běžné business třídy = 3-chodové menu s možností výběru hlavního jídla ze dvou nabídek, rozličné nealkoholické nápoje, značkové alkoholické nápoje včetně dobrých koňaků, whisky a vín, káva/čaj a samozřejmě i francouzské šampaňské. Vybavení cestujících před každým odletem bude zjednodušené a urychlené, protože nebude třeba řešit seating/sezení v letadle. Od prvního až po poslední let na Cestě kolem Afriky bude mít každý cestující „své“ místo v letadle, které si vybere už při koupi zájezdu.
 • .den - Po příletu do jednotlivých destinací bude přepravu cestovního zavazadla z letiště až do hotelového pokoje osobně koordinovat jeden člen obslužného týmu. Taktéž při odletu bude dohlížet na odvoz zavazadel až na letiště. Maximální hmotnost cestovního zavazadla na osobu je 30 kg + 7 kg příručního zavazadla, což je dostatečný limit na bezproblémové zabalení na celou Cestu kolem Afriky.
 • .den - Součástí týmu, který bude cestujícím k dispozici po dobu celého zájezdu (na palubě letadla i po dobu pobytů), budou i dva profesionální slovenští lékaři. Kromě základních lékařských služeb a konzultací nabídnou i vlastní zkušenosti a rady jak překonávat případné problémy s cestováním a k tomu plně vybavenou profesionální cestovatelskou lékárničku. Co se týká nutnosti očkování pro Cestu kolem Afriky, je povinné očkování proti žluté zimnici. A určitě doporučujeme si ověřit i platnost vakcinací Tetanus, Hepatitida A a B, břišní tyfus, které by každý správný cestovatel měl mít.
 • .den - V místech pobytu od příletu až po odlet z dané země budou na všechny služby (transfery, ubytování, stravování) dohlížet a osobně při nich asistovat 3 zkušení slovenští a čeští průvodci / specialisti na Afriku. Taktéž budou spolu s domácími průvodci provázet všechny naplánované výlety, safari a prohlídky. Cestující budou vždy po příletu rozděleni do menších skupin tak, aby na jednoho průvodce nepřipadalo víc než 23 osob (PREMIUM skupina), resp. max. 18 osob (DELUXE skupina).
 • .den -
 • .den - Osoba ve 2-lůžkovém pokoji 596 700 KčOsoba v 1-lůžkovém pokoji 726 700 KčOsoba nad 16 let na přistýlce 518 700 KčDítě 12 – 16 let na přistýlce 466 700 Kč- Minimální věk dítěte na tomto zájezdu je 6 let (věk v době konání zájezdu)
 • .den - Osoba ve 2-lůžkovém pokoji 726 700 Kč- V DELUXE třídě jsou možné jen 2-lůžkové pokoje, nikoliv 1-lůžkové anebo s přistýlkami
 • 20.den - Pokud si zájezd Cesta kolem Afriky objedná cestovatel, který se v minulosti zúčastnil zájezdu s , získá 20 000 Kč slevu na pokoj. Stačí při objednávce zaplatit pouze zálohu (při objednávce do 31.12. 2017 je to pouze 20 %)
 • .den - Každý dospělý účastník Cestky kolem Afriky, který si objedná zájezd do 31.12. 2017, bude zařazen do losování o jedny z našich pěti ultramoderních smarthodinek TAG HEUER CONNECTED MODULAR 45! Losování o tyto atraktivní smarthodinky se uskuteční přímo na palubě letadla po dobu Cesty. Dohled nad absolutní objektivitou losování budou mít všichni cestující, „štěstěna“ bude v rukou kapitána letadla!
  Cena zahrnuje
  • Leteckou dopravu na trase Praha – Bratislava – Sv. Tomáš – Kilimanjaro/Tanzanie – Viktoriiny vodopády/Zimbabwe Kasane/Botswana – Nacala/Mosambik – Antananarivo/Madagaskar – Réunion – Bratislava – Praha v KOMFORT tříděPřepravu 30 kg cestovního a 7 kg příručního zavazadlaLetištní a bezpečnostní poplatky (platné a známé k 19.10. 2017)6x transfer z letiště do hotelu/lodge a zpětTransfer z Viktoriiných vodopádů/Zimbabwe do NP Chobe/BotswanaLetecký transfer Sv. Tomáš – Princův ostrov a zpět – jen DELUXE skupina3x ubytování s plnou penzí včetně uvítací večeře (Sv. Tomáš a Princův ostrov)3x ubytování s plnou penzí včetně Silvestrovské gala večeře (Tanzanie)2x ubytování s polopenzí (Zimbabwe)2x ubytování s plnou penzí (Botswana)3x ubytování s plnou penzí (Mosambik)3x ubytování s polopenzí včetně rozlučkové gala večeře (Réunion)Catering/občerstvení na palubě letadla v kvalitě business třídy2x celodenní safari v Ngorongoro (Tanzanie)Půldenní výlet k Viktoriiným vodopádům včetně plavby po řece Zambezi při západu slunce (Zimbabwe)Celodenní safari v Chobe (Botswana)Výlet na Ilha de Mosambique (Mosambik)Půldenní prohlídku Antananarivo a Parku lemurů (Madagaskar)Průvodcovské, informační a asistenční služby slovenských a českých průvodců po dobu celého zájezduZákladní lékařské služby a konzultace 2 profesionálních slovenských lékařů po dobu celého zájezduHandlingové služby cestovních zavazadel za asistence člena obslužného týmu – asistenta zájezduVšechny vízové poplatky (pro držitele biometrických pasů SR a ČR s platností minimálně 6 měsíců po návratu ze zájezdu a s minimálně 8 volnými stranamiMístní daně a poplatky, vstupy do národních parkůStandardní spropitné/bakšišné pro místní šoféry, průvodce, nosiče zavazadel/portýryPovinné smluvní pojištění pro případ úpadku CK
   Cena nezahrnuje
   • Fakultativní výlety v některých pobytových místech (se slovenským/českým i místním průvodcem – tyto služby je možné doobjednat i dodatečně po objednání zájezdu, a to nejpozději do 1.9.2018)ZIMBABWE – HELI (12-minutový panoramatický let helikoptérou nad vodopády) = 3 900 Kč/osobaZIMBABWE – ZAMBIE (půldenní výlet do městečka Livingstone v sousední Zambii) = 2 470 Kč/osobaZIMBABWE – LVI (3-hodinová procházka se lvi s profesionálním rangerem) = 3 640 Kč/osobaZIMBABWE – SLONI (půldenní safari na slonech) = 3 640 Kč/osobaRéunion (celodenní výlet po ostrově včetně oběda) = 3 250 Kč/osobaSlužby neuvedené v programu zájezduNápoje k jídlům (kromě snídaní v hotelech a na palubě letadla, resp. pokud není uvedeno jinak)Individuální úpravu programu podle vlastních požadavků (na vyžádání)Palivový příplatek (v případě, že světová cena leteckého paliva k 1.9. 2018 bude vyšší o více než 15 % oproti ceně leteckého paliva ze dne podpisu Smlouvy o zájezdu)
    Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář S.E.N.,s.r.o., IČ 48534293. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.

    Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

    Skladba osob
    Kalkulace
    Pokoj
    Příplatky, slevy, další ceny
    Celková cena: 0
    Kontaktní údaje objednavatele
    Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
    Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
     
    Poznámka:

    Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

    Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

    Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

    GPS souřadnice nejsou dostupné.

    Žádné recenze pro tento hotel.

    CK