Dovolená v : Kambodža, Kambodža na 10 dní

Kambodža na 10 dní, Kambodža, 3.8.2018, Snídaně
Kambodža na 10 dní
Termín:
3.8. – 13.8.2018
Změnit termín
Délka:11 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:148113808
45 500 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis

Chrámy, starodávná městě, pláže a mnoho dalšího lze prožít během cesty do Kambodžy

10 denní zájezd zahrnující to nejlepší z Kambodžy. Okruh začína v hlavním městě a vede přes celou zemi. Během toho zájezdu budete mít možnost prohlédnout si starobylý chrámový komplex Angor Wat, navštívíte okouzlující Phnom Penh. Strávíte dva dny relaxováním na plaži a mnoho dalšího. Neváhejte a rezervujte ještě dnes.

na vyžádání možnost jakýkoliv termín.

Cena zahrnuje

CENA ZAHRNUJE:

Letenku včetně letištních tax – v nejnižší dostupné knihovací třídě. Odbavení zavazadel do 20 kg Příruční zavazadlo na palubu letadla 9x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Snídaně 1x oběd v lokální restauraci viz program Klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce Vstupné na zmíněné atrakce Vnitrostátní lety podle itineráře Vládní taxy a poplatky Veškeré lodní výlety zmíněné v programu Autobusový lístek na přesun ze Saigonu do Phnom Penh Lahev vody během prohlídek pojištění CK proti úpadku

CENA NEZAHRNUJE:

Vízum (na požádaní zajistíme) Obědy a večeře, transfery na večeře aj Nápoje, alkoholické nápoje a jiné výdaje Poplatky za předčasný check-in a pozdní check-out Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR) Volitelné tour a aktivity Spropitné, a jiné výdaje Vstupné na atrakce, které nejsou zmíněny v programu
Program
1.DEN LETIŠTĚ – PHNOM PENH

Po příletu na hlavní letiště v Phnom Penh budete srdečně přivítáni místním průvodcem. Poté Vás převeze do hotelu. Po Ubytování pojedete na první zastávku vašeho desetidenního výletu. Prohlídka města Phnom Penh.

Phnom Penh město které si uchovává své tradiční Khmérské a koloniální kouzlo. Francouzké vily a stromy lemované bulváry připomínají návštěvníkovi, že město bylo považováno kdysi za ,,perlu“ jihovýchodní Asie.

Ubytování: Town View ***

Typ pokoje: Superior

2. DEN - PHNOM PENH

Po setkání s průvodcem se dozvíme o temné straně Kambodže - její nedávné turbulentní a bourající se historii. Zpočátku navštívíte Muzeum genocidy Toul Sleng (také známý jako S21), ironicky bývalá škola, která se nachází v klidném předměstí Phnom Penh, to bylo středisko vězení a mučení Rudých Kmérů. Jakmile získáte počáteční pohled na brutalitu režimu Rudých Khmerů, vyjedete 15 km od Phnom Penhu, abyste navštívili památník vězňů, které byli popraveni.

Královský palác - postaven v roce 1866 předchůdci krále Norodoma, je nejpozoruhodnějším rysem a také jedním z působivých barevných Khmerovských paláců. Nearside Královský palác je Stříbrná pagoda (chrám smaragdového Buddhy), který zobrazuje spoustu soch Buddhy, které byly zdobeny a vyrobeny z diamantu, smaragdu, zlata a stříbra

Wat Phnom je buddhistický chrám, který se nachází v centru města Phnom Penh. Byl postaven v roce 1373 a stojí 27 metrů nad zemí. Je to nejvyšší náboženská struktura ve městě.

Central Market nachází se v srdci Phnom Penh. Phsar Thmei, což znamená "nový trh". Centrální trh byl postaven v roce 1937 během francouzského koloniálního období, ve stylu Art Deco.

Ubytování : Town View ***

Typ pokoje: Superior

Strava: Snídaně, Oběd

3. DEN - PHNOM PENH – SIEM REAP

Po snídani se odbavíte z hotelu a přesunete na autobusové nádraží, kde bude čekat autobus do Siem Reap (cesta bude trvat 5-6 hodin). Po příjezdu Vás vyzvedne průvodce a odveze do hotelu kde se odbavíte. Po setkání s průvodcem odjedete na jezero.

Tonle Sap Navštívíte plovoucí vesnici na tradiční dřevěné lodi. Jezero patří mezi největší v celé Asii. Zde se setkáte s tradičním životem Khmérů.

Ubytování: The Clay Dangkor Resort ***

Typ pokoje: Deluxe Romm

Strava: Snídaně

4. DEN - KBAL SPEAN & BANTEAY SREI & BANTEAY SAMRE

Po snídani je sraz s průvodcem v 8:30 a odjez na Kbal Spean asi 49 km od města.

Kbal Spean- je řeka v džungli Kulen Hills . Jeho koryta a okolní skály jsou vymalovány nesčetnými hindskými symbolismy z 11. století.

Banteay Srei – tento chrám je postaven z růžového pískovce pochází z 10 století věnovaný hinduistickému bohu Shiva. Tento komplex je velmi oblíbený turisty, fotografie z tohoto chrámu najdete v každém průvodci.

Banteay Samre - chrám postaven ve 12. století. Stropy a překlady chrámů jsou zdobeny velmi složitými a dobře zachovanými řezbami hinduistických mytologických příběhů a buddhistických vyobrazení. Kolem chrámu je postaven vodní příkop naplněný vodou. Okolní chrámy jsou postaveny na zvýšeném základě v podobě lotosového poupěte.

Ubytování: The Clay Dangkor Resort ***

Typ pokoje: Deluxe Room

Strava: Snídaně, Oběd

5. DEN - ANGKOR THOM & ANGKOR WAT

Po setkání s našimi průvodci v 8:30 hod. Pojedeme do Angkor Thom, které bylo mistrovským dílem krále Jayavarmana VII. Po obsazení Angkor od Chamsů od roku 1177 do roku 1181 se nový král rozhodl postavit v srdci své říše impozantní pevnost.

Angkor Thom - je městský komplex vybudovaný za vlády Džajavarmana VII (vládl 1181-1220), nejvýznamnějšího panovníka Angorské říše. Mezi zachovanými stavbami vyniká nejvíce právě centrální Bayon s bohatou reliéfní výzdobou.

Pokračujeme k návštěvě Terasy Leperského krále. Tato složitě vyřezaná plošina byla královským krematoriem a socha, která byla původně považována za malomocného krále, se nyní považuje za Yama, bůh smrti. Navštívíme také Slonové terasy původně používanou jako přehlídkovou galerii a při tradičních sportech. Na jižním konci leží Baphuon, jednou z nejkrásnějších chrámů v Angkor, pocházející z panování Uditayavarmanu 1 v 11. Století prošel francouzskou masivní rekonstrukcí a je nyní opět otevřen pro prohlídku.

Po prohlídce jdeme do místní restaurace na oběd.


Pokračujeme v návštěvě Ta Prohm "" Tomb Raider "" sláva- zatímco říše se zvedají a padají, nepřátelská síla přírody pochoduje, nezapomíná na dramata lidských dějin. Jakmile to bylo "objeveno" francouzským průzkumníkem Henri Mouhout v roce 1860, stromové kořeny tady pomalu škrtí přežívající kameny, člověk nejprve dobývá přírodu, aby vytvořil, příroda později dobila člověka, aby zničil. Vyjíždíme k Matce všech chrámů,

Angkor Wat. Domnívá se, že je největší světovou náboženskou stavbou, je tento chrám dokonalým spojením symbolizmu a symetrie a zdrojem pýchy a síly všem Khmerům.

Večerní procházka a nakupování na nočním trhu Angkor.

Ubytování: The Clay Dangkor Resort ***

Typ pokoje: Deluxe Room

Strava: Snídaně, Oběd

6.DEN - SIEM REAP – SIHANOUK VILLE – KOH RON

Po snídani se setkáváte s našim řidičem (bez průvodce) a dopraví vás na letiště Siem Reap, abychom odletěli do Sihanouk Ville. Po příjezdu na letiště Sihanouk Ville se setkáváte s našim řidičem (bez průvodce) a dopraví vás do přístavu Sihanouk Ville kde je zajištěna rychlá loď na ostrov Koh Rong (60 minut rychlou lodí). Přenocování v Koh Rong.

Ubytování: Soksan Beach Resort ***

Typ pokoje: Pavilon Garden View

Strava: Snídaně

7. – 9. KOH RONG

Ostrov Koh Rong je největším kambodžským letoviským ostrovem u pobřeží Sihanouk Ville. Plážové bungalovy. Kolem pláží pralesy, kopce a vodopády uvnitř. Můžete navštívit ostrov na jednodenní výlet nebo zůstat v jednom z mála bungalovů na břehu. Většina ostrova je neprozkoumaná a pokrytá hustou džunglí. Tam je několik menších ostrovů kolem Koh Rong, a můžete je navštívit v rychlém výletu lodí. Potápění, šnorchlování, plavání, poznávání a rybolov zahrnuje většinu aktivit na ostrově. Tento volný den vám poskytne některé skvělé příležitosti, jak si vychutnat slunce, moře, pláž.

Ubytování: Soksan Beach Resort ***

Typ pokoje: Pavilon Garden View

Strava: Snídaně

10. KOH RONG – SIHANOUK VILLE – PHNOM PENH

Po snídani vyjedeme rychlým plavidlem zpět do Sihanouk Ville, kde vás čeká řidič. Přílet do Phnom Penh, transfer na letiště Phnom Penh za účelem odjezdu do dalšího cíle. Je čas se rozloučit, děkujeme vám, že jste s námi cestovali.

Základní informace

► 10 denní poznávací zájezd

► Angor Wat

► odbavené zavazadlo

► snídaně v ceně

► privátní klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce

► relaxace na pláži Koh Rong

► vstupné a atrakce v ceně

Cena zahrnuje
Letenku včetně letištních tax – v nejnižší dostupné knihovací třídě., Odbavení zavazadel do 20 kg, Příruční zavazadlo na palubu letadla, 9x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, Snídaně, 1x oběd v lokální restauraci viz program, Klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce, Vstupné na zmíněné atrakce, Vnitrostátní lety podle itineráře, Vládní taxy a poplatky, Veškeré lodní výlety zmíněné v programu, Autobusový lístek na přesun ze Saigonu do Phnom Penh, Lahev vody během prohlídek, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Vízum (na požádaní zajistíme), Obědy a večeře, transfery na večeře aj, Nápoje, alkoholické nápoje a jiné výdaje, Poplatky za předčasný check-in a pozdní check-out, Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR), Volitelné tour a aktivity, Spropitné, a jiné výdaje , Vstupné na atrakce, které nejsou zmíněny v programu
Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Kubík a.s., IČ 25928082. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK