Dovolená v : Kamerun, Kamerunská odyssea, poznávací zájezd Kamerun

Kamerunská odyssea, poznávací zájezd Kamerun, Kamerun, 17.2.2018, Dle programu

Kamerunská odyssea, poznávací zájezd Kamerun starstar

Kamerunská odyssea, poznávací zájezd Kamerun
Termín:
17.2. – 2.3.2018
Změnit termín
Délka:14 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:128848979
62 300 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis zájezdu
Afrika jako dlani - modrý Atlantik, deštný prales, horské štíty. Sopky, horské louky i vodopády. Roztančení domorodci, rušná velkoměsta. Voodoo, islám i křesťanské katedrály. Kamerun - to je festival všech smyslů - ochutnejte!
Technická náročnost
Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek
Fyzická náročnost
Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně
1. - 3.den
Přílet do Doualy,podvečerní procházka městem a noční život metropole. Přesun ,Kamerunským Pacifikem' do ,zelené' metropole Yaoundé, návštěva Musée d´Art Camerounais a Musée National. Uvítací večeře a noční život jednoho z nejkrásnějších měst západní Afriky
4. - 6.den
Vyprahlým vnitrozemím do města Foumban - domova etnika Bamoun. Navštívíme unikátní sultánův palác z 16. století s působivým muzeem, barevné tržnice místních umělců i tradiční muzeum Bamounů. A potom zamíříme pryč z rozpálených rovin - do příjemně chladných hor romantické oblasti Ring Road. Horské louky, jezera, vodopády, liduprázdné scenérie sopečné krajiny. Naučte se vyslovovat jména místních lákadel - jezero Nyos, vodopád Metchu, palác Fon. Navštívíme i prastarou komunitu Tikar s jejich tajnými společenstvy.
7. - 8.den
Národní park Korup - s místním průvodcem pronikneme hluboko do nitra parku - 300 druhů ptáků, 50 druhů velkých savců, 600 druhů stromů a kilometry značených cest k pozorování zvířat i velkolepé flóry.
9. - 10.den
Banánové přímořské letovisko Limbe se záchrannou stanicí goril, šimpanzů a dalších primátů. Vyberte si vlastní program - buď celodenní výstup na 1700 m vysokou, vyhaslou sopku Mt. Etinde s úžasnými výhledy na sousední, činný vulkán Mt. Cameroon / 4095 m n.m /, kde budeme duchy o povolení k výstupu žádat velmi originálním způsobem.....anebo pozorujte mohutný vulkán z černých lávových pláží Atlantiku se studeným drinkem v ruce.
11. - 12.den
Přímořské letovisko Kribi na březích Guinejského zálivu - až budete mít dost koupání ve vlnách Atlantiku, vyrazíme do nitra džungle za ,dětmi pralesa' - legendárními, dodnes migrujícími Pygmeji. A zastavíme se i u romantického vodopádu Lobe, ústícího přímo do oceánu...
13.den
Návrat do Doualy a odlet do ČR
Cena zahrnuje
Zpáteční letenka do Doualy, Uvítací večeře, Veškeré ubytování v hotelech, Vstup do národního parku Korup, Místní doprava, Služby česky hovořícího průvodce, Informační materiály, Pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Strava, Cestovní pojištění
Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK HROCH s.r.o., IČ 27297772. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK