Dovolená v : Kamerun, Kamerunská odyssea, poznávací zájezd Kamerun

Kamerunská odyssea, poznávací zájezd Kamerun, Kamerun, 13.1.2018, Dle programu

Kamerunská odyssea, poznávací zájezd Kamerun starstar

Kamerunská odyssea, poznávací zájezd Kamerun
Termín:
13.1. – 26.1.2018
Změnit termín
Délka:14 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:128848980
64 900 Kč (-0 %)
Popis zájezdu
Afrika jako dlani - modrý Atlantik, deštný prales, horské štíty. Sopky, horské louky i vodopády. Roztančení domorodci, rušná velkoměsta. Voodoo, islám i křesťanské katedrály. Kamerun - to je festival všech smyslů - ochutnejte!
Technická náročnost
Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek
Fyzická náročnost
Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně
1. - 3.den
Přílet do Doualy,podvečerní procházka městem a noční život metropole. Přesun ,Kamerunským Pacifikem' do ,zelené' metropole Yaoundé, návštěva Musée d´Art Camerounais a Musée National. Uvítací večeře a noční život jednoho z nejkrásnějších měst západní Afriky
4. - 6.den
Vyprahlým vnitrozemím do města Foumban - domova etnika Bamoun. Navštívíme unikátní sultánův palác z 16. století s působivým muzeem, barevné tržnice místních umělců i tradiční muzeum Bamounů. A potom zamíříme pryč z rozpálených rovin - do příjemně chladných hor romantické oblasti Ring Road. Horské louky, jezera, vodopády, liduprázdné scenérie sopečné krajiny. Naučte se vyslovovat jména místních lákadel - jezero Nyos, vodopád Metchu, palác Fon. Navštívíme i prastarou komunitu Tikar s jejich tajnými společenstvy.
7. - 8.den
Národní park Korup - s místním průvodcem pronikneme hluboko do nitra parku - 300 druhů ptáků, 50 druhů velkých savců, 600 druhů stromů a kilometry značených cest k pozorování zvířat i velkolepé flóry.
9. - 10.den
Banánové přímořské letovisko Limbe se záchrannou stanicí goril, šimpanzů a dalších primátů. Vyberte si vlastní program - buď celodenní výstup na 1700 m vysokou, vyhaslou sopku Mt. Etinde s úžasnými výhledy na sousední, činný vulkán Mt. Cameroon / 4095 m n.m /, kde budeme duchy o povolení k výstupu žádat velmi originálním způsobem.....anebo pozorujte mohutný vulkán z černých lávových pláží Atlantiku se studeným drinkem v ruce.
11. - 12.den
Přímořské letovisko Kribi na březích Guinejského zálivu - až budete mít dost koupání ve vlnách Atlantiku, vyrazíme do nitra džungle za ,dětmi pralesa' - legendárními, dodnes migrujícími Pygmeji. A zastavíme se i u romantického vodopádu Lobe, ústícího přímo do oceánu...
13.den
Návrat do Doualy a odlet do ČR
Cena zahrnuje
Zpáteční letenka do Doualy, Uvítací večeře, Veškeré ubytování v hotelech, Vstup do národního parku Korup, Místní doprava, Služby česky hovořícího průvodce, Informační materiály, Pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Strava, Cestovní pojištění
Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK HROCH s.r.o., IČ 27297772. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK