Dovolená v : EDISON, Spojené státy americké

Edison - Spojené státy americké - Severovýchod Spojených států - New York
Edison
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Popis
New York Vás nenechá nevšímavými. Překvapí vás svým gigantismem a okouzlí svou rozmanitostí. Protože New York je město měst. Moc malý na to, aby byl samostatnou zemí a moc velký na to, aby byl pouhým městem. New York je město všech kultur, etnik, kuchyní – je to město světa. Nezapomenutelná je procházka jižní části Manhattanu, Broadwaye, Little Italy, Chinatown, Times Square, 5th Avenue, okružní jízda lodí, ale i návštěva hotelu Plaza, Rockefeller Centre nebo Trump Tower nebo četných muzeí.
Ubytování
790 pokojů (klimatizace, koupelna, WC, satelitní TV, fén, rádio, varná konvice, připojení k internetu)
Poloha
hotel ve stylu Art Deco. Nachází se na Manhattanu, poblíž Times Square a divadla Brodway.
Vybavení a služby
klimatizace, restaurace, kavárna, trezor, Wi-fi, bary, směnárna, tělocvična, 24hodinová recepce
Program
Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají:
Jízdenky
 Statue of Liberty Express – skryté klenoty přístavu vč. Sochy Svobody, panorama Manhattanu, ostrov Ellis a Brooklyn Bridge. Během hodinové plavby uvidíte nejznámější místa 400 leté historie New Yorku.
 Vyhlídkový autobus – jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.
 New York CityPASS - 6 atrakcí města (Empire State Building, American Museum of Natural History, 9/11 Memorial&museum, Intrepid Sea, Air&Space museum, observatoř Top of the Rock, Guggenheimovo muzeum), vyhlídková plavba (2 h) nebo prohlídka Sochy Svobody a ostrova Ellis.
 New York Pass zahrnuje vstup až do 80 památek a atrakcí včetně různých prohlídek města.
Vstupenky
 Observatoř na Empire State Building - Jedinečný pohled na město aneb jak se říká „Můžete žít v New Yorku celý život, ale dokud jej neuvidíte z vrcholu Empire State Building, jako byste jej nikdy neviděli“. Výhled z 381 m.
 Metropolitní muzeum umění - více než 2 miliónů prací dokumentujících 5 000 let světové kultury. Toto muzeum právem patří k nejnavštěvovanějším místům v New Yorku.
Výlety
 Po stopách filmu Sex ve městě - cca 40 míst populárního filmu po stopách Carrie a Co! 3 h denně.
 Ground Zero a Muzeum 9/11 - 5 h. Prohlídka pamětní zdi věnované hasičům, kteří zemřeli při útocích, volný vstup do památníku a muzea 9/11 Memorial. Část výletu s místním průvodcem.
 Let The Big Apple - 10 minut. Nad Sochou Svobody, tak blízko, jako byste se jí skoro dotknuli, nad Manhattanem a nejznámějšími budovami města. Nezapomenutelný výhled na přístav, most George Washingtona a Central Park.
Cena zahrnuje
letenku, letištní taxy, 4 noci bez stravy v 2lůžkovém pokoji, transfery z/na letiště, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.