Dovolená v : Francie, Hotel Kyriad

Hotel Kyriad, Francie, Paříž, 10.9.2018, Snídaně
Hotel Kyriad
Termín:
10.9. – 12.9.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 2 noci
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:140394070
3 144 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kyriad at Disneyland Paris
Poloha
na břehu jezera, uprostřed zeleně, v malebné oblasti s panoramatickým výhledem na okolní lesy. Jen pár minut jízdy z Disney® Parks & Disney® Village (kyvadlová doprava zdarma). Nejbližší nákupní centrum Val d'Europe cca 5 km. V blízkosti „Vallée Outlet Shopping Village” a akvárium „Sea Life” - kyvadlová doprava za poplatek (na vyžádání na recepci).
USP

hotel s panoramatickým výhledem
k dispozici balíčky se vstupem do Disneyland parku
Popis hotelu

Hotel s panoramatickým výhledem. K dispozici balíčky se vstupem do Disneyland parku.

Vybavení
dům je architektonicky inspirován tradiční farmou. Nabízí 300 pokojů ve 2 dvoupodlažních budovách. Restaurace, výtah, 2 bary, butiky Disney®. V letních měsících jsou hostům k dispozici lehátka.
Ubytování (A)
Dvoulůžkové pokoje (R1A/R2A): fén, telefon (za poplatek), trezor, klimatizace, sat. TV, vana, sprcha.

Dvoulůžkové pokoje (R1B/R2B): v hlavní budově, balíček (1 noc, 2denní vstup do Disneyland parku), jinak jako R2A.

Dvoulůžkové pokoje (R1C/R2C): v hlavní budově, balíček (2 noci, 3denní vstup do Disneyland parku), vana nebo sprcha, jinak jako R2A.

Rodinné pokoje (S2B): v hlavní budově, WC, jinak jako R2A.

Rodinné pokoje (S2C): v hlavní budově, balíček (1 noc, 2denní vstup do Disneyland parku), vana nebo sprcha, WC, jinak jako R2A.

Rodinné pokoje (S2D): balíček (2 noci, 3denní vstup do Disneyland parku), vana nebo sprcha, WC, jinak jako R2A.

Stravování
snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů.
Sport/aktivity
zdarma: pétanque.
Internet
WiFi zdarma.
Info
parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,65 €/den/osoba od 18 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, R1C/R2C a S2D: denně/2 noci.
Ušetřete (A)
Sleva za včasnou rezervaci: 20% sleva při pobytu od 2 nocí a rezervaci více než 60 dní před termínem pobytu v období 22.3.-30.10.2018.
Dětská sleva (A)
S2B/S2C/S2D: 2 dosp. + 1-2 děti (2-16,99 let) 100% na přistýlce.
Cena zájezdu zahrnuje
Ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.
Děti
dětská herna v restauraci a na recepci, přebalovací pult, TV s dětskými programy. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za poplatek: dřevěný kolotoč s koňmi, videohry.
Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK