Dovolená v : Francie, Paříž a Versailles pro náročné – pohodlně v hotelu Campanille a Premiere Classe

Paříž a Versailles pro náročné – pohodlně v hotelu Campanille a Premiere Classe, Francie, Paříž, 26.9.2018, Bez stravy

Paříž a Versailles pro náročné – pohodlně v hotelu Campanille a Premiere Classe starstar

Paříž a Versailles pro náročné – pohodlně v hotelu Campanille a Premiere Classe
LM
Termín:
26.9. – 30.9.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:118632921
2 980 Kč (-41 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Den 2.
Ráno se seznámíte s Paříží při okružní jízdě: uvidíte Národní knihovnu, palác Omnisport, nádraží Austerlitz, Bastillu, pařížskou radnici - Hotel de Ville, věž Saint-Jacques. Pojedeme po bulváru Rivoli kolem známých obchodních domů a pak přes největší a nejznámější pařížské náměstí Concorde, kde byla za francouzské revoluce umístěna obávaná gilotina. . Dále kolem Bourbonského paláce na bulvár Saint Germain a spatříte jeden z nejstarších pařížských kostelů Saint Germain des Pres. Pěší prohlídku zahájíme v Latinské čtvrti u národního památníku Pantheon s hrobkami slavných osobností ( Voltaire, A. Dumas, Victor Hugo…) a známého kostela St. Étienne du Mont. Projdete se nádhernými Lucemburskými zahradami s Luxeburským palácem, který je sídlem francouzského senátu. Na bulváru Saint-Michel shlédnete světoznámou univerzitu Sorbonnu, Musée de Cluny, či pozůstatky Římských lázní. V srdci Paříže - Ile de la Cité uvidíte zbytky Kapetovského paláce, středověký palác a vězení La Conciergerie a klenot gotické architektury St. Chapelle, ukrytou v areálu dnešního Justičního paláce. Prohlédnete si fascinující gotickou katedrálu Notre Dame, proslavenou románem Viktora Huga. Kolem budovy pařížské radnice Hotel de Ville dojdeme k Centru G. Pompidou s neobvyklou architekturou a Stravinského pestrobarevné pohybující se fontáně. Kolem Les Halles – bývalého břicha Paříže, známého kostela St. Eustach a starobylé budovy bývalé burzy se dostaneme k paláci Louvre - k nejznámějšímu a nejnavštěvovanějšímu muzeu světa, ve kterém na vlastí oči můžete uvidět tolik diskutovaný úsměv Mony Lízy, kvantum uměleckých exponátů a více jak 5tisíc obrazů. Za návštěvu také stojí muzeum Orsay s díly proslulých impresionistů a francouzské secese, Palais Royal a jeho zahrady a pasáže nebo se věnovat nákupům, či degustaci francouzských specialit. V podvečer pokračujeme další vyhlídkovou jízdou: uvidíte Musée d´Orsay, Voltairovo nábřeží, Invalidovnu, most Alexandra III, Velký palác a Malý palác, architechtonicky zaimavou budovu muzea Branly, Eiffelovu věž, unikátní most Pont de Bir-Hakeim, sochu Svobody. Nocleh v hotelu Premiere Classe nebo v komfortním hotelu Campanilla ***.
Den 3.
Dopoledne navštívíme Versailles, rozsáhlý areál královského paláce s nádhernými zahradami, který byl po několik staletí sídlem francouzských králů a politickým centrem Francie. Uvidíte Malý a Velký Trianon, idylickou vesničku Marie Antoinetty, či hudební představení hry fontán. Atmosféra městečka Versailles vás jistě okouzlí, budete mít příležitost zavítat na tradiční trhy. Ve zdejších cukrárnách je hříchem neochutnat delikatesy připravené dle tradičních receptů z doby krále Ludvíka XIV. Odpoledne Paříž: okružní jízda kolem supermoderní čtvrti La Défense s mnohými skvosty moderní architektury. Pokračujeme okružní jízdou po pařížských bulvárech: uvidíte Vítězný oblouk, Champs Elysées, impozatní kostel Madeleine, majestátní budovu Opery, známé lahůdkářství u Fauchona, náměstí Vendome, i kdysi významný kostel Saint Augustin. Odpoledne si užijeme uměleckou atmosféru čtvrti Montmartre: od bělostné baziliky Sacré Coeur se naskýtá nádherný výhled na Paříž i příjemné místo k odpočinku. Uvidíte malebné náměstí malířů Place de la Tertre i slavný kabaret Moulin Rouge. Večer si užijeme romantickou plavbu lodí po Seině (fakult.), z paluby které se nabízí nevšední pohled na památky a mosty zrcadlící se v Seině. Návrat na nocleh.
Den 4.
Paříž – den zahájíme návštěvou největší dominanty Paříže - Eiffelovy věže. Zájemci mohou navštívit unikátní etnografické muzeum Quai Branly, či muzeum moderního umění v Palais de Tokyo. Milovníci nakupování ocení možnost nákupů v moderním centru Beaugrenelle. Odpoledne pokračování prohlídky po Martových polích, k Vojenské škole a Invalidovně s hrobkou císaře Napoleona. Po nejkrásnějším pařížském mostě Alexandra III. se dostaneme k Velkému a Malému paláci, kde můžete navštívit umělecké výstavy. Zde osobní volno k procházce po Champs Elysées a k Vítěznému oblouku. Zdejší atmosféru si můžete vychutnat posezením při francouzském víně a lahodné kávě. S Paříží se rozloučíme návštěvou čtvrti Montparnass. Budete moci navštívit známou Tour Montparnass a její observatoř která Vám nabídne jedinečný panoramatický pohled na Paříž – výhled v 360° do vzdálenosti 40 km z výšky 200 m bude jedinečným zážitkem. Montparnass je také spousta možností občerstvení, nákupů. Večer odjezd do ČR.
Den 5.
Návrat do ČR
Cena zájezdu zahrnuje:
- 2x ubytování v hotelech s vlastním soc. zař. na pokoji: PREMIERE CLASSE, nebo v pohodlném hotelu CAMPANILLE***, dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH.
Cena zájezdu nezahrnuje:
- vstupy, místní taxy a vjezd autokarem do historické Paříže 12 Eur (do centra jedeme naším autokarem ne metrem) - Hotel Premiere - 2 x kontinentální snídaně 399 Kč - Hotel Campanille - 2 x snídaně formou bufetu: 699 Kč - Sleva -500 Kč pro dítě do 12 let na přistýlce (jako 3 osoba na pokoji se 2 dospělými) na hotelu Campanille - Příplatek za jednolůžkový pokoj - hotel CAMPANILLE*** + 2.500 Kč - Příplatek za jednolůžkový pokoj - hotel PREMIERE + 2.000 Kč
Informace:
* Silvestr v Paříži: odjezd až po půlnoci, cca ve 1:00 ráno
Doprava autokarem - odjezdová místa
Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Příplatek 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov Příplatek 200 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.
Den 1.
Odjezd. Přejezd přes ČR, SRN do Francie.
Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je WISNAR groupe mondiale s.r.o., IČ 06514316. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK