Dovolená v : Francie, Paříž Expres Racio vč. průvodce

Paříž Expres Racio vč. průvodce, Francie, Paříž, 29.4.2018, Bez stravy

Paříž Expres Racio vč. průvodce

Paříž Expres Racio vč. průvodce
LM
Termín:
29.4. – 1.5.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:117456985
2 690 Kč (-23 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Paříž EXPRES RACIO SLEVY = nejlevněji do Paříže. Lux. bus, průvodce, po celý rok. Jen 2.690,- Kč
Popis
Odjezdy z celé ČR BEZ PŘÍPLATKU!!!
Garance nejlepší ceny v ČR A SR !!!
Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům.

Doprava luxusním busem, bohatý, pohodový, vyzkoušený poznávací program s průvodcem, který Vás provede romantickým městem nad Seinou ! Možno zakoupit i samostatnou dopravu či další sedačku oběma směry za 2.690,- Kč !!!
Doprava
Odjezdy z celé ČR BEZ PŘÍPLATKU !!! - odjezdová místa viz níže v programu zájezdu !!!
LUX. BUS !!
Zájezd zahrnuje
DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), pruvodce, pojištení CK
Zájezd nezahrnuje
komplexní pojištení vcetne storna od Ceské pojištovny (140 CZK)
Výlety
VSTUPY = PLATÍ SE NA MÍSTE V EURECH - CCA 60 EURO ( )
Slevy
SLEVA PRVNÍ MOMENT AŽ 300 KC NA OSOBU ZE ZÁKLADNÍ KATALOGOVÉ CENY 2.690,- KC PRI VCASNÉM NÁKUPU ZÁJEZDU !
Program
Den 1
Odjezdy z celé ČR BEZ PŘÍPLATKU!!!
! EUROVÍKEND ! CENA LAST MINUTE ! EUROVÍKEND !
Paříž EXPRES RACIO SLEVA !
/S námi rychle, kvalitně, často a levně do Paříže !/
Program zájezdu:
1. den:
Ve 12.30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13.30 hodin z Liberce, ve 14.30 hodin z Mladé Boleslavi, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17.30 hodin, v 09.30 z Ostravy, v 11.00 z Olomouce, ve 12.30 z Brna, ve 13.45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Francie.

Den 2
2. den:
Dopoledne příjezd do Paříže, Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, vpodvečer přejezd metrem pod Montmartre, bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, večerní okružní jízda k Eifelově věži. Mezi 22. a 23. hodinou z Paříže odjezd do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !Den 3
3. den:
Tranzit Francií a Německem do ČR. Odpoledne a večer příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 14 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).
Doporučené kapesné:
60 – 80 EURO na vstupy a drobné suvenýry a také na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem. Vstupy: Eifelova věž cca 12 - 17 EURO, loď cca 12 EURO, metro a lanovka na Montmartre cca 8 EURO. Louvre a Museé d´Orsay cca 12 EURO, - pro mladé z EU do 25 let státní památky ZDARMA.
Cena zájezdu: 2.690,- Kč /původní cena: 3.690,-Kč/
PRVNÍ MOMENT =při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč/os. /2 měsíce 300,- Kč/os./ ! Odečítá se jedině od plné katalogové ceny 2.690,- Kč !!!
V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
Pouze doprava nebo další sedačka oběma směry : 2.290,- Kč !
Cena obsahuje: Dopravu luxusním busem (VIDEO, KLIMA, WC), pojištění CK, průvodce CK.
Příplatky: komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny:140Kč.

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Helena Urbanová, IČ 44563647. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK