Dovolená v : Pařížský autosalón 2018 již za 1.999,- Kč a taxy 1 až 2 celé dny na autosalónu nebo v Paříži, Francie

Pařížský autosalón - Francie - Paříž

Pařížský autosalón

Pařížský autosalón
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Pařížský autosalón 2018 již za 1.999,- Kč a taxy 1 až 2 celé dny na autosalónu nebo v Paříži
Popis
Zveme Vás na jeden z nejznámějších světových autosalónů, který se koná jednou za 2 roky. Můžete na něm strávit 1 nebo 2 celé dny ! V ceně již máte i kvalitní program s průvodcem pro Váš doprovod po celou dobu zájezdu ! Kvalitní hotel s pokoji s vlastním příslušenstvím ! (NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 SE SPOLEČNÝMI WC A SPRCHAMI NA CHODBĚ!)
Ubytování
1-3-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a BTV = hotel Premiere Classe (www.premiereclasse.fr) (NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 SE SPOLEČNÝMI WC A SPRCHAMI NA CHODBĚ!) - v základní ceně 3-lůžkové pokoje !!! Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje (resp. obsazení pokoje dvěma či jednou osobou !) za příplatek = dvoulůžkový za 2x180,- Kč=celkem 360,- Kč, jednolůžkový pokoj za 720,- Kč !
Doprava
Luxusní bus, odjezdy z celé ČR bez příplatku !
Strava
Možno doobjednat snídani v hotelu.
Základní cena zájezdu je bez stravování !!! Stravování je možno v hotelu 1 x krát ! Jedna snídaně kontinentální bufet na osobu stojí 140,- Kč (možno 1 x na osobu) !
Zájezd zahrnuje
DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), 1 x nocleh v hotelu ve 3-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, - 2- a 1-lůžkové pokoje za příplatek ! - NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 S WC A SPRCHAMI SPOLEČNÝMI NA CHODBĚ !, průvodce, pojištění CK
Zájezd nezahrnuje
místní taxy ve Francii = vjezdy do centrální Paříže, ubytovací taxy, poplatky za dálnici ve Francii (990 czk), celodenní výlet (doprava+vstupenka na jeden den) na autosalón (390 CZK), 2-lůžkový pokoj/os.180,- Kč=celkem 360,- Kč (360 CZK), 1-lůžkový pokoj/os. (720 CZK), snídaně-kontinentální bufet/os/den (140 CZK), komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny (140 CZK)
Slevy
SLEVA PRVNÍ MOMENT PŘES 2.000,- Kč NA OSOBU ZE ZÁKLADNÍ CENY 3.990,- KČ !
Program
Den 1
! EUROVÍKEND ! CENA LAST MINUTE ! EUROVÍKEND !
Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!!
Ubytování vždy v hotelu, v pokojích s vlastním příslušenstvím !!!
Nepoužíváme hotely Formule F 1 se společnými WC a sprchami na chodbě !

Pařížský autosalón!
/Včetně klasické prohlídky Paříže !/

Program zájezdu:
1. den:
Ve 12.30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13.30 hodin z Liberce, ve 14.30 hodin z Mladé Boleslavi, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od OC Plaza v 17.30 hodin, v 09.30 z Ostravy, v 11.00 z Olomouce, ve 12.30 z Brna, ve 13.45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Francie.

Den 2
2. den:
Dopoledne příjezd do Paříže, Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, náměstí Trocadero, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, vpodvečer osobní volno v centru Paříže s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži včetně individuální návštěvy Autosalonu !

Den 3
3. den:
Po snídani pro klienty s předplaceným výletem na autosalón u naší CK odjezd na pařížské výstaviště na celodenní individuální prohlídku Pařížského autosalónu. Večer možná prohlídka Paříže po dohodě s průvodcem: Montmartre, bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, večerní okružní jízda přes Champs Elysées k Eifelově věži. Mezi 22. a 23. hodinou z Paříže odjezd do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !

Den 4
4. den:
Tranzit Francií a Německem do ČR. Odpoledne a večer příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 14 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst).
Doporučené kapesné:
50 – 80 EURO na vstupy a drobné suvenýry a také na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem. Vstupy: Eifelova věž cca 12 - 18 EURO, loď cca 12 EURO, metro a lanovka na Montmartre cca 8 EURO. Louvre a Museé d´Orsay cca 15 EURO,Pantheon cca 12 EURO-pro mladé z EU do 25 let zdarma.
Cena zájezdu: 3.090,- Kč - původní cena: 3.990,-Kč
V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
Pouze doprava oběma směry nebo další sedačka : 2.390,- Kč !
Cena obsahuje: Dopravu lux.busem (VIDEO, KLIMA, WC), 1 x nocleh v hotelu Premiere Classe (www.premiereclasse.fr) ve 3-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, pojištění CK, průvodce CK.
Příplatky: 390,- Kč-výlet (doprava a vstup) na autosalón, 180,- Kč/os. na 2-lůžkový pokoj=celkem 360,- Kč, 720,- Kč na 1-lůžkový pokoj, stravování: možno celkem 1x v hotelu: 140,-Kč/os./den na snídani, komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč,
Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.