Dovolená v : Mongolsko, Tady je Čingischánovo | Poznávací zájezd Mongolsko

Tady je Čingischánovo | Poznávací zájezd Mongolsko, Mongolsko, 1.9.2018, Dle programu

Tady je Čingischánovo | Poznávací zájezd Mongolsko starstarstar

Tady je Čingischánovo | Poznávací zájezd Mongolsko
Termín:
1.9. – 17.9.2018
Změnit termín
Délka:17 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:121811458
49 900 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Tady je Čingischánovo - Poznávací zájezd Mongolsko
Popis zájezdu
Zeleno od obzoru k obzoru. Ryby, koně, velbloudi. A také dinosauři! Poslední opravdový chrám přírody v Asii. Mongolské skopové, jemné jak flirt krásných Mongolek. A navíc nás tu mají upřímně rádi – pojeďte se přesvědčit!
Technická náročnost
Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek
Fyzická náročnost
Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně
1. - 3.den
Přílet do Ulánbátarul - Suchbatárovo náměstí, Velký chural, návštěva šamanského centra nebo znamenitého Muzea dějin přírody - s nejlepšími fosiliemi dinosaurů na světě!
4.den
Vzhůru na sever,- okolí povodí mohutné řeky Selenge a do hustých lesů! Mandžuský klášter Amarbajasgalant z 1. poloviny 18. století se sochou Rinpoče Gürdav, plnící přání. Tajemní mniši, bronzové sochy, prastaré thangky, tajemné ikony. Noc strávíme pod hvězdami v tradičních gerech – luxusní jurty, odvěký příbytek mongolských nomádů.
5. - 6.den
Užasnou přírodou severního Mongolska - podél mohutné řeky Selenge, romantické jezero Terchíncagán v pohoří Khangai. Možnost pikniku, pozorování kormoránů a divokých kachen. Dle přání možnost výletu kolem jezera na koních. Dále pokračujeme až k úpatí vulkánu Tsagaanur. Nahlédneme do vyhaslých kráterů - Malého i Velkého, navštívíme Jeskyni žlutého psa. Zahlédnout můžeme orli, supi i sviště a kozorožce.
7.den
Odpočinek v horkých pramenech Tsenher Jiguur a v bazénech, kde je místy až 80 stupňů horká voda.
8. - 10.den
Tady je Čingischánovo! Bývalé ,hlavní město čtyř bran, vzdálené rok chůze od Říma' - Karákorum s Čingisovou mapou světa a největším chrámem Mongolska - Erdene Zu - symbolických 108 stúp a magický Drahokamový Buddha. Kdo bude chtít, může vystoupit na ,kopec mnišského pokušení'...

Rozvaliny legendárního chrámu Ongin chid na řece Ongín. Tady nás čeká děsivá samota Gobi - čarovné, sluncem rozpálené útesy Bayanzag - největší naleziště zkamenělin dinosaurů v Asii!
11. - 13.den
Gurvansajchan - jeden z největších národních parků na světě - Tři krásky. Domov více než 200 druhů ptáků, 600 druhů rostlin, písečných přesypů i ledových roklin, divokých velbloudů, gazel, oslů i ,kouzelného' sněžného leoparda, ledová rokli Jolyn.
14. - 15.den
Rozvaliny kláštera Sümchödbürd uprostřed - dnes už vyschlého - jezera Sandíndalaj. Skalní masív Bagagadzryn čulú s nejvyšší horou Bagagadzryn ul '1768 m n.m.'- útočiště tuláků. Prastaré skalní malby, posvátná ovo a duchové Čingischánových bojovníků. Večerní příjezd do Ulánbátaru.
16.den
Ranní buddhistický obřad v klášteře Gandan, zimní palác Bogdána. Ochutnáme jemné skopové v ulánbátarských restauracích, které zapijeme vychlazeným pivem Borgio . Možnost nákupu mongolských suvenýrů - kožené výrobky, nebo světoznámou jemnou vodku Čingis...
17.den
Odlet do ČR
Cena zahrnuje
Zpáteční letenka do Ulánbátaru 'včetně tax a ostatních poplatků'., 4. - 15. den stravování formou polopenze 'snídaně, večeře'., Uvítací večeře, Veškeré ubytování v turistických hotelech a v jurtách., Místní doprava., Informační a propagační materiály., Služby česky hovořícího průvodce.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění., Strava
Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK HROCH s.r.o., IČ 27297772. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK