Dovolená v : Kambodža, Thajsko - Kambodža

Thajsko - Kambodža, Kambodža, 28.10.2018, Dle programu
Thajsko - Kambodža
Termín:
28.10. – 10.11.2018
Změnit termín
Délka:14 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:126839738
49 400 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Thajsko - Kambodža - Buddhistické tradice a Angkor Wat
Popis
Buddhistická tradice obou zemí. Odpočinek na plážích ostrova Koh Chang.
Doplňující informace
KAMBODŽA - země nabízející jednu z největších a nejkrásnějších stavebních památek lidské historie, chrámový komplex Angkor Wat (památka UNESCO). Odpočinek a koupání na pohádkovém ostrově Ko Chang. THAJSKO s hlavním městem Bangkok, přezdívaným „Město andělů“. Z obou zemí vám chceme ukázat maximum.

"

"
Den 1. - 2.
Letecky do Kambodži, hlavního města Phnom Penhu.
Den 3.
Prohlídka města. Královský palác. Stříbrná pagoda. Wat Phnom. Kontrasty hlavního města. Tržnice. Navštívíme i taneční školu? Fakultativní plavba při"západu slunce po řece Mekong. Noční život, masážní salony a čepované pivo.
Den 4.
Cesta do Siem Reap, výchozí místo pro návštěvu areálu Angkor Wat. Ochutnáme speciality v"místní tržnici?
Den 5. - 7.
Největší stavební lahůdka jihovýchodní Asie – Angkor Wat. Z období od 9. do 14. století se zde zachovalo 130 chrámů. Jeden z vrcholů stavitelství. Ctižádostiví panovníci zanechávali stavby vždy impozantnější než předchůdci. Odlišný charakter chrámů. Tajemné paláce zarostlé v džungli. Bayon – magické kamenné siluety tváří, 350 m dlouhá Sloní terasa. Ta Prohm pohlcený džunglí. Banteay Srei z růžového kamene, obrovské vodní nádrže. Nahlédneme do života venkovanů. Lodní výlet po jezeře Tonlesap. Rybářská vesnice Kampong Phluk. Cestou zastávka na skupině chrámů v oblasti Rulous, ruiny bývalého královského města Indrapura, staršího než Angkor Wat.
Den 8.
Cesta na jih k moři. Hraniční přechod do THAJSKA. Městečko Trat. Přesun lodí na ostrov Ko Chang.
Den 9. - 11.
Exotický ostrov" Ko Chang. Koupání a šnorchlování na ostrově. Zasloužený odpočinek u moře. Hustá tropická vegetace. Fakultativní výlety lodí za poznáním mořských hlubin, projížďka na slonech s koupáním, vyjížďka k"vodopádům. Gurmánské zážitky v"podobě rozmanitých lákadel thajské kuchyně.
Den 12.
Poslední koupání. Přesun do Bangkoku. Necháte se zlákat pravou thajskou masáží?
Den 13.
Celodenní prohlídka města. Královský palác. Wat Phra Keo, chrám Smaragdového Buddhy. Wat Po s největším ležícím Buddhou. Chrám Rozbřesku Wat Arun - pagoda khmérského stylu. Projížďka lodí po exotických vodních cestách. Večerní odlet z"Bangoku.
Den 14.
Letecký návrat do vlasti.
Cena zahrnuje
Mezinárodní letenka.
Letištní taxy.
Doprava pronajatými vozidly - mikrobus, na delší vzdálenosti pohodlný turistický bus.
Projížďka lodí v"Bangkoku. Lodí na ostrov Ko Chang a zpět.
Doprava po areálu Angkor Wat.
Lodní výlet po jezeře Tonlesap.
Ubytování v"hotelech, u moře v"bungalovech se snídaní.
Český průvodce.
Místní průvodce dle potřeb.
Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
Vstupní vízum do Kambodži 30 USD po příletu.


Vstupy do památek.


Stravování mimo snídaně.


Spropitné.


Příplatek za jednolůžkový pokoj 6 700 Kč.

"
Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je LIVINGSTONE s.r.o., IČ 26248051. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK