Dovolená v : Mongolsko, Transsibiřský Expres z Moskvy do Pekingu

Transsibiřský Expres z Moskvy do Pekingu, Mongolsko, 16.6.2018, Bez stravy

Transsibiřský Expres z Moskvy do Pekingu starstarstar

Transsibiřský Expres z Moskvy do Pekingu
Termín:
16.6. – 1.7.2018
Změnit termín
Délka:16 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129599514
85 500 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Stručný popis
Jedinečný zážitek na kultovní cestě po železnici z Moskvy přes Jekatěrinburk, Sibiř, Bajkalské jezero a Ulaanbaatar až do Pekingu.
Program

1. den (sobota): Praha – Moskva


Uvítání na letišti anglicky mluvícím delegátem, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. (Možnost 3hodinové prohlídky Mosky za 75 EUR.)


2. den: Moskva


Po snídani volný den, fakultativně možná prohlídka Kremlu a 2 katedrál – 4hodiny – (85 EUR) nebo Treťjakovské galerie (85 EUR). Večer přesun na nádraží, odjezd ve 21.25. Přenocování ve vlaku.


3. den: Přejezd vlakem


Celý den jízda Kazaní, přenocování ve vlaku.


4. den: Jekatěrinburg


Ve 4:30 h příjezd do Jekatěrinburgu, transfer do hotelu, volný den – fakultativně možná prohlídka města 3h – (42 EUR). Večer transfer na nádraží a odjezd ve 22:46 do Irkutsku.


5. den: Přejezd vlakem


Cesta vlakem přes Novosibirsk na Sibiř, přenocování ve vlaku.


6. den: Přejezd vlakem


Cesta pokračuje přes řeku Hynisej a Krasnojarsk, přenocování ve vlaku.


7. den: Irkutsk – Sibiř


V 10:45 h příjezd do Irkutsku na Sibiři. Transfer do Listvyanky – sibiřské vesnice na břehu Bajkalu. Přenocování v Izbě, tradičním dřevěném sibiřském hotelu. (Fakultativně možná prohlídka vesnice a ekologického bajkalského muzea – 6h 127 EUR.)


8. den: Listvyanka


Volný den – fakultativně možný výlet lodí na Bajkalu – 1,5h (83 EUR) nebo návštěva Taltsy etnografického muzea – 2h (82 EUR). Přencování v Izbě.


9. den: Listvyanka – Irkutsk


Volno – fakultativně možná prohlídka Irkutsku a etnografického muzea – 4h (77 EUR). Večer přesun na nádraží a ve 21.50 h odjezd.


10. den: Přejezd vlakem


Jízda vlakem z Irkutsku do Ulánbátaru.


11. den: Ulánbátar


V 6:10 hpříjezd do Ulánbátaru, transfer do Terelj národního parku, volno. Fakultativně prohlídka Ulánbátaru – 3h (66 EUR) nebo návštěva kláštera Manzushir a chráněné oblasti Bogd Khaan s obědem – 7h (112 EUR). Přenocování v jurtě.


12. den: Ulánbátar


Snídaně v jurtě, volný den. Fakultativně možnost navštívit NP Terelj s obědem v campu – 6h (119 EUR). Přenocování v jurtě.


13. den: Přejezd vlakem


Po snídani přesun na nádraží a v 7:15 h odjezd do Pekingu.


14. den: Peking


Ve 14:00 h příjezd do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování a přenocování. Fakultativně možné organizované prohlídky města.


15. den: Peking


Po snídani transfer na letiště, odlet do ČR.

Upozornění pro klienty

možnost cesty v soukromém vlaku - ceny na vyžádání
možnost cesty v kupé jen pro 2 osoby - ceny na vyžádání
možnost pordloužení pobytu v Pekingu či celého programu v Číně
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Moskva, Peking-Praha vč. tax, vlakovou jízdenku Moskva – Jekatěrinburk – Baikal – Ulaan – Peking (2třída, 4 postele v kupé), transfery dle programu, ubytování s uvedenou stravou, anglicky hovořící průvodce na jednotlivých místech, asistenci partnerské CK, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
víza do všech zemí (zajistíme za 6.000,-/os.), stravu (kromě snídaní v hotelu), komplexní pojištění včetně pojištění storna
Min osob: 2, bez průvodce (individuálně), Termín zájezdu je flexibilní, zájezd lze zorganizovat kdykoliv.
Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Jedu.cz s.r.o., IČ 26192764. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK