Dovolená v : Řecko, Pelagos

Pelagos, Řecko, Řecko ostrovy, Zakynthos, 18.9.2018, Bez stravy
Pelagos
Termín:
18.9. – 28.9.2018
Změnit termín
Délka:11 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:125222668
6 697 Kč (-25 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: **
Ubytování
jednoduše zařízená 2lůžková studia s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě (přistýlka formou rozkládacího lůžka) mají koupelnu/WC, lednici, kuchyňský kout se základním nádobím, TV, WiFi připojení, balkon.
Poloha
příjemně zařízená studia se nacházejí v malebné vesničce Amoudi. Tato oblast je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a odpočinkovou dovolenou v přírodě. V docházkové vzdálenosti od studií se nacházejí taverny a obchůdky. Menší pláž se nachází cca 200 metrů od studií.
Upozorneni
Pobytová taxa 0,50 EUR za pokoj/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu.
Hotel
Pelagos
Doporučení
Jednoduše zařízený, příjemný hotel, vhodný pro strávení klidné dovolené.
Země
Zakynthos
Vybavení
Pelagos komplex se skládá ze dvou menších budov, ve kterých se nacházejí jednoduše zařízená studia, která mají vybavený kuchyňský kout, lednici, TV, WiFi připojení, balkon s výhledem na moře či výhled do krásné olivové zahrady.
Stravování
bez stravy.
Služby za poplatek
Klimatizace :5,-EUR/den - platba v místě
Internet
WiFi na pokojích zdarma.
Informace o letu
Odlet: 18. 9. 5:15
Návrat: 28. 9. 10:55
(časy letů jsou pouze orientační)
Tento zájezd se řídí pravidly ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je FIRO-tour a.s., IČ 27869237. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit některé podmínky pořádaného zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK