Dovolená pro seniory

Dovolená pro seniory

 

Dotovaná dovolená pro seniory nad 55 let

Další nabídku seniorských pobytů najdete, pokud v rozšířeném vyhledávání zadáte

  Typ zájezdu = Seniorský. Nebo klikněte zde.

Zde jsou bližší informace o dotovaných zájezdech pro seniory nad 55 let:

Program cestovní kanceláře Kavaliero Viajes s podporou Kyperské organizace cestovního ruchu pro občany EU starší 55 let byl vytvořen poprvé v roce 2010. Cestovní kancelář Kavaliero Viajes ve spolupráci s Kyperskou organizací cestovního ruchu pro vás připravily v rámci programu "Cestovní ruch pro všechny 55+" cenově výhodný poznávací pobyt na Kypru. Tento středomořský ostrov je znám svým teplým podnebím v zimním období, bohatými kulturními památkami, panenskou přírodou a výbornou turistickou vybaveností.
V rámci programu nabízíme ubytování ve špičkově vybavených hotelích, výlety za poznáním a večerní zábavní programy na téma Kypr a Evropská unie.

Mimo Kypr se tyto dotované zájezdy začaly pořádat rovněž do Španělska (Andalusie, Mallorca a Kanárský ostrov Tenerife), na Sicílii a Sardinii. Postupě přibývají další destinace (Madeira, Malta, Turecko, Bulharsko, Menorca, Mar Menor, Kréta, Rhodos,...).

Tyto naše produkty jsou zaměřeny na spoluobčany ve věku 55+, ale mohou se ho zúčastnit i mladší zájemci. Cílem těchto  programů je poznat kulturu dané země, prodloužit si léto a odpočinout si od zimy ve středomořské oáze. Smyslem je rovněž sdružování a poznávání ostatních evropských kultur. V rámci těchto programů nabízíme ubytování ve špičkově vybavených hotelích, výlety za poznáním a večerní zábavní programy.

Pro výběr těchto zájezdů použijte filtrovací masku v záložce ZÁJEZDY, nebo nás kontaktujte telefonicky případně e-mailem.

Tyto zájezdy probíhají převážně v mimosezóním období (jaro - březen, duben, květen a červen 2018 nebo podzim - září, říjen a listopad 2018).

Máte-li zájem o bližší informace, tak nás prosím kontaktujte (tel:773 444 525)

Menorca a Sardinie - novinka mezi seniorskými pobyty 55+.

Ceny seniorských pobytů jsou již od 9.990,- Kč (letecky, se stravou).

Máme pro Vás aktuální nabídky dotovaných zájezdů pro seniory na jaro 2018
.
 

Tipy na zájezdy pro seniory:

Na jarní termíny 2018 jsou stále volné seniorské pobyty na Sicílii, Sardinii, v Andalusii a na Mallorce i v Černé Hoře.

 

S kažým seniorem může cestovat také jeden nesenior za stejných podmínek !!  Za příplatek si mohou tento typ zájezdů zakoupit i osoby mladší než 55 let bez doprovodu seniora. Příplatek pro neseniory je cca 2.000,-Kč.