Exotika 2019

Exotika 2018 a 2019


EXOTICKÁ DOVOLENÁ 2018


Na www.e-lastminute.cz najdete tisíce exotických zájezdů do celého světa. Stačí kliknout v levém menu na položku Exotika a vybrat si zemi a termín, který Vás zajímá. Nyní v prodeji exotické zájezdy na zimu 2018.

Novinka: Luxusní cesta kolem světa. Poznejte 10 nejkouzelnějších míst naší planety během jedné dovolené (za 25 dní), po celou dobu cestování vlastním moderním letadlem "PRIVATE JET" - Boeing 737-800, speciálně upravené pro pohodlné cestování (jen 60 sedaček v konfiguraci pro 1. třídu).
Exkluzivní nabídka - k dispozici jen 40 míst za rok. Příští termín - březen 2018 - letos nová trasa - poslední místa - exkluzivní cesta s populární osobností (nyní s Jiřím Kolbabou) a privátním lékařem.

Mezi našimi zájezdy najdete jak populární a českými turisty hojně navštěvované země (Thajsko, Kuba, Emiráty, Dominikánská republika,Kapverdské ostrovy, Keňa, Srí Lanka, ...), tak exkluzivní destinace jako Maledivy, Mauritius, Seychely, Hawaiské ostrovy, Bali, menší ostrůvky v Karibiku a mnoho dalších.
Nabízíme i v posledních letech tak populární Zanzibar za velice příznivé ceny.

Vybírat můžete také ze stovek okružních plaveb na luxusních lodích
( Luxusní plavby od cca 10.000,-Kč za plavbu).


Chcete-li využít bohaté nabídky zahraničních cestovních kanceláří, můžete tak učinit pohodlně prostřednictvím těchto stránek ( vybraný zájezd můžete platit jak v korunách tak v eurech ). Stačí, když v levém menu kliknete na odkaz  Německé, Rakouské CK a můžete začít vybírat. V prodeji již také  exotická dovolená zima a jaro 2019.

Prodej zájezdů z katalogů EXOTIKA 2018 - od českých, německých a nově také polských CK.

Exotika charterovými lety i na pravidelných linkách v libovolném termínu (cena letenek na pravidelných linkách je nejvýhodnější při včasné rezervaci, těsně před odletem je cena nejvyšší).
Informujte se na svoji dovolenou včas - stačí poslat email se svými požadavky.

 

Aktuální tipy na exotickou dovolenou:

Dominikánská Republika

Kuba

Thajsko

Bali

SAE

Kapverdy

a mnoho dalších exotických koutů naší modré planety, stačí si vybrat.